Zaznacz stronę

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

LOOKBOOK

Lookbook – to seria zdjęć odzieży (kolekcji odzieży) wykonana na modelce (na modelu), najczęściej w studio, na neutralnym tle. Seria bywa uzupełniana fotografiami detali. Stanowi spójną stylistycznie i wizerunkowo całość. Służy do bieżącej promocji  sprzedaży.

PACKSHOT

Packshot  – to zdjęcie produktu wykonane na jednolitym, najczęściej na białym tle, w równomiernym oświetleniu. Fotografie mają podkreślić cechy, pokazać zalety przedmiotu (produktu), zainteresować odbiorcę. To najpopularniejsza forma prezentacji oferty handlowej w e-sklepach.

REKLAMA

Zdjęcia reklamowe według koncepcji klienta oraz zdjęcia (serie zdjęć) według własnych autorskich konepcji, budujące pozytywny wizerunek firmy klienta oraz wspomagające sprzedaż jego produktów i usług. Dysponujemy bardzo dużym portfolio zdjęć przygotowanych do natychmiastowego wykorzystania

360 ST.

GFotografia 360° – to interaktywna, multimedialna prezentacja produktu, powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów e-sklepów, którzy chcieli oglądać kupowane produkty z „każdej strony”. Format podstawowy – HTML5 (pliki konfiguracyjne i komplet zdjęć). Formaty dodatkowe: GIF i MP4.

KALENDARZE

Wykonujemy autorskie kalendarze dla firn i administracji. Oferujemy  kompleksowe opracowanie (koncepcja, projekt,  skład, korekta i obróbka tekstów, indywidualne kalendarium, zdjęcia) oraz druk kalendarzy ściennych; jedno i wieloplanszowych.

NIERUCHOMOŚCI

Fotografia architektury, infrastruktury i wnętrz. Sesje zdjęciowe obiektów przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu (home staging). Inwentaryzacja obiektów zabytkowych. Fotografujemy kompleksowo obiekty turystyczne, w tym spacery wirtualne.

OBIEKTY TURYSTYCZNE

Obiekty turystyczne i noclegowe fotografujemy od wielu lat. Ludzie to wzrokowcy, a my wiemy jak pokazać obiekt aby zrobił wrażenie, dał się zauważyć na tle innych. Obiekt turystyczny to nie tylko noclegi, ale także otoczenie i atrakcje w okolicy.

MOTORYZACJA

HD Wallpapers

GALERIA

O NAS

Jesteśmy kreatywnym zespołem osób, łączącym doświadczenie z otwartością na nowe pomysły w fotografii. Na czele zespołu stoi Roman Lipiński; fotograf z wieloletnim doświadczeniem i dużym dorobkiem.

FOTOGRAF ROMAN LIPIŃSKI

www.romanlipinski.pl

Obecnie fotograf freelanser. Z wykształcenia “kartograf”, absolwent Politechniki Warszawskiej , Fotografuje od 35 lat, czeladnik w zawodzie fotograf, sternik jachtowy z wieloletnią praktyką morską, harcerz, animator kultury, ratownik WOPR, przewodnik PTTK, miłośnik Tatr i Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. Laureat ok. stu konkursów fotograficznych,  w tym kilkanaście medali,   kilkadziesiąt wyróżnień  i  ponad pięćset akceptacji FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique) oraz PSA (Photographic Society of America) . W czasie studiów członek Klubu Stodoła 60, wiele lat akredytowany fotograf na Festiwalu Jazz Jamboree.  Od 1983r. działa w grupie  „foto-plenery” organizator ponad stu plenerów fotograficznych w Polsce I Europie.  Członek Fotoklubu RP.  Pomysłodawca i organizator Mazurskich Spotkań z Fotografią. Były dziekan na Europejskim Wydziale Sztuk. Autor programów kształcenia na kierunku grafika. Przewodniczący Jury i komisarz wystawy 4 TH VISTULA INTERNATIONAL ART & DESIGN COMPETITION. W dorobku kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych. 

FOTOGRAFIA AUTORSKA

CENY

KONTAKT

Napisz do nas

odpowiemy na pytania, przygotujemy ofertę

biuro(@)fp.net.pl